Kérdése van? Hívjon minket!

   +36304747111 / +36203540551

            Élő ügyfélszolgálat:

Hétfőtől-Péntekig 8.00-16.45-ig

Állásajánlat

Álláslehetőség a Balogh Óra - Ékszernél!

A Balogh Óra - Ékszer több évtizedes múltra tekint vissza, és Szombathely egyik legelismertebb óra- és ékszerüzlete. Cégünk elkötelezett a minőség, a megbízhatóság és a kiváló ügyfélélmény iránt. Széles választékunkban megtalálhatók a világ vezető óramárkái és exkluzív ékszerek, melyek megfelelnek a legmagasabb elvárásoknak is.

Amit kínálunk:

  • Barátságos és támogató munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Célunk: hogy vásárlóink mindig elégedetten távozzanak, és szívesen térjenek vissza hozzánk. Ehhez olyan csapatra van szükségünk, akik elkötelezettek az ügyfélkiszolgálás iránt, és szenvedéllyel végzik munkájukat.

Csatlakozz hozzánk, és légy részese a Balogh Óra - Ékszer sikertörténetének!

Munkakör: Eladó, Értékesítő, Tanácsadó

Munkavégzés helye: Szombathely

Foglalkoztatás: Teljes munkaidő, napi 8 óra, teljes foglalkoztatás

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány

Előnyök a munkakörhöz:

  • Szakképzettség (pl. Kereskedő boltvezető, becsüs)
  • Nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat
  • Hasonló előző munkahely

Akit keresünk:

  • Mosolygós, jó kommunikációs készségű, talpraesett munkatárs, aki hosszú távra keres munkát

Ha szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni és érdeklődsz az ékszerek, órák iránt, akkor várjuk jelentkezésedet!

Jelentkezés: Kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az allas@baloghoraekszer.hu e-mail címre.

Csatlakozz hozzánk és legyél te is a Balogh Óra - Ékszer család tagja!

Fényképes önéletreajzot az allas@baloghekszer.hu e-mail címre várunk.