Állásajánlat

Munkatársat keresünk! Legyél Te is részese a sikernek! Jelentkezz hozzánk!

Webáruház üzemeltetéséhez munkatársat keresünk!

Online értékesítési felületeink sikeres működésének köszönhetően profi csapatunkat bővíteni szeretnénk. Jelentkezz, ha érdekel a digitális jövő, szereted a kihívásokat, rendelkezel a szükséges tudással, jelentkezz, ha úgy érzed, hogy Te vagy akit keresünk! A munkakör, teljes munkaidős, nem otthon végzendő munka.

Cégünk a Balogh Óra - Ékszer Kft. 1992 óta van a magyar óra és ékszer piacon. Jelenleg 3 üzletet és egy webshopot üzemeltetünk www.baloghekszer.hu márkanév alatt. Évente többezer órát és ékszert értékesítünk digitális csatornáinkon és üzleteinkben. Büszkék vagyunk a szolgáltatásunk minőségére és nagy gondot fordítunk a folyamatos fejlesztésre fejlődésre.

Elvárásaink, előnyök a munkakör elnyeréséhez:

·       webshop üzemeltetésben szerzett tapasztalat

·       kereskedelemben szerzett tapasztalat

·       webshop fejlesztésében szerzett tapasztalat

·       social media fejlesztésében szerzett tapasztalat

·       ügyfélközpontú gondolkodás

·       jó probléma megoldó képesség

·       pontosság, precizitás

·       jó kommunikációs képesség

·       fejlődésre és tanulásra való hajlam

·       Középszintű Excel ismeret

Főbb feladatok, munkák:

·       webes megrendelések követése, kezelése

·       telefonos ügyfélszolgálat, vevők tájékoztatása, segítése a termék választásban

·       kapcsolattartás a vevőkkel emailen, telefonon

·       kapcsolattartás a beszállítókkal, emailen, telefonon

·       webes eladások, reklamációk rendezése, kezelése

·       webshop tartalmának alakítása, frissítése

·       hírlevelek készítése, küldése

·       javaslatok készítése a webshop fejlesztésére

·       kapcsolattartás grafikussal, webfejlesztővel

Amit kínálunk:

·       barátságos munkakör

·       jó csapat

·       modern technológiák

·       stabil cégháttér

·       versenyképes fizetés

·       tervezhető jövő

·       magas minőségű referencia a jövőre

Jelentkezésedhez kélek csatolj fényképes önéletrajzot, motivációs levelet, és referenciákat az eddigi munkahelyről. Jelentkezésed az allas@baloghekszer.hu e-mail címre küldheted.